Biała Sobota w Regionalnym Centrum Zdrowia! 17.03

Już 17-ego marca  od godz. 9:00 odbędzie się Biała Sobota,  podczas której konsultacji i badań udzielać będą specjaliści i lekarze w zakresie:

• podologii
  • kosmetologii i medycyny estetycznej
  • fizjoterapii
  • ginekologii
  • chirurgii naczyniowej

Z uwagi na bliskość Święta Kobiet większość konsultacji będzie ukłonem w kierunku  Pań z problemami typowo kobiecymi, tj nietrzymanie moczu, problemy naczyniowe, żylaki, naczynka, problemy estetyczne – przebarwienia, rozstępy, zmarszczki, utrata jędrności, wyszczuplanie i modelowanie sylwetki.

Konsultacji udzielać będzie lek.med. Zygmunt Iciek – ginekolog, który w Regionalnym Centrum Zdrowia specjalizuje się w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu metodą laserową – INCONTILASE. Pan doktor przeprowadzi badania i kwalifikacje do zabiegu oraz wykona wymaz cytologiczny. Wszystkie Panie cierpiące na tę przypadłość zachęcamy, by przełamały się i porozmawiały z doktorem, gdyż im wcześniej rozpoczną leczenie, tym lepsze będą rezultaty.

Lek.med. Jacek Grabias, specjalista chirurgii gastrorenterologicznej, proktologicznej i naczyniowej, wykonujący w Regionalnym Centrum Zdrowia  zabiegi z tzw.”małej chirurgii” (diagnostyka i usuwanie znamion skórnych, guzów podskórnych, włókniaków, brodawek, wrastających paznokci, itp.), skleroterapię naczyń, a także zabiegi laserowe redukcji przebarwień, blizn i zabiegi anti-aging przeprowadzi konsultacje i badania USG metodą Dopplera kończyn dolnych.

Ponadto w ramach profilaktyki przeciw-żylakowej pomagać będziemy w doborze medycznych rajstop uciskowych firmy Veera. Produkty tej marki od lat cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn, którzy zmagają się z problemem żylakowym. Specjalnie dla Państwa w tym dniu będzie możliwy zakup produktów firmy Veera po atrakcyjnej cenie.

Konsultacji z zakresu kosmetologii udzielać będzie Pani  Agnieszka Żyła, specjalistka w zabiegach będących alternatywą chirurgi plastycznej, z zakresu wyszczuplania, pojędrniania i modelowania sylwetki, redukcji blizn, rozstępów oraz liftingu opadającej powieki (blefaroplastyka); pomagająca w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem starzenia się, w tym likwidacji zmarszczek, małoinwazyjnego liftingu, redukcji plam, przebarwień, cieni i obrzęków pod oczami, zmian skórnych oraz problemów o podłożu autoimmunologicznym przejawiających się w takich schorzeniach jak bielactwo, łysienie plackowate i łuszczyca.

Tego dnia Panie będą mogły nas odwiedzić w towarzystwie swojej rodziny (mężów i dzieci), gdyż dla nich także przygotowaliśmy ofertę.

Specjalista podolog pani Katarzyna Wodecka dokładnie przyjrzy się stopom wszystkich dzieci. Badania wykona na podoskopie. Konsultować będzie również osoby dorosłe z problemami wrastania paznokci, odcisków, nadgniotów i pękających pięt. Pani Katarzyna specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej dlatego zapraszamy także diabetyków.

Fizjoterapeutki Sonia Jóźwiak i Lidia Dąbrowska zaprezentują rozwiązania manualne i fizykalne wspomagające terapie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Będzie możliwość odczucia metod diagnostycznych i zabiegów fizykalnych na własnym ciele. Do skorzystania z konsulatcji terapeutycznej zachęcamy szczególnie sportowców oraz osoby cierpiące na schorzenia bólowe ze strony narządu ruchu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów w Regionalnym Centrum Zdrowia.