Wypełnij ANKIETĘ: masz szansę na darmowe badania w kierunku chorób nowotworowych

Trwa akcja przyjmowania ANKIET kwalifikujących do zadania publicznego realizowanego przez Fundację Ochrona Zdrowia Opieka i Troska pn. „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku działań wczesnego rozpoznawania nowotworów wśród mieszkańców gminy Zbąszyń”.

Przypominamy, że w ramach zadania publicznego przeprowadzone zostaną darmowe badania w kierunku diagnostyki nowotworowej gruczołu piersiowego, szyjki macicy i jelita grubego. Chęć udziału w zadaniu mogą zgłaszać zarówno kobiety (po 40r.ż.) jak i mężczyźni(po 50r.ż). Należy wypełnić ANKIETĘ i złożyć ją w rejestracji Regionalnego Centrum Zdrowia przy ul. Na Kępie 3. Termin przyjmowania ANKIET upływa 31 lipca 2018r.

Zadanie publiczne współfinansowane jest przez gminę Zbąszyń.

Informacje o zadaniu publicznym